ГРОШІ

«1+1» заявив, що від його імені випустили фейковий сюжет про Молчанову і Stolitsa Group

Компанія «1+1 медіа» заявила, що її бренд ТСН неправомірно використали для поширення інформації про засновницю компанії Stolitsa Group Владу Молчанову. Про це йдеться в повідомленні на сайті «1+1 медіа».

«Сьогодні, 1 березня 2021 року, у Telegram-каналі «Инсайдер UA» було поширено відео начебто авторства «Телевізійної служби новин» (ТСН), каналу «1+1», із використанням брендингу та стилістики програми. Тема відео (наводимо мовою оригіналу) – «Известная рейдер и подозреваемая по делу о госизмене Влада Молчанова продолжает попытки рейдерства рынка «Столичный». Зокрема, творці відео намагалися відтворити фірмовий стиль ТСН (логотип проєкту, шрифти, «плашки», заставки тощо) та лого телеканала «1+1», що вводить глядачів в оману. Інформуємо, що ТСН і телеканал «1+1» жодним чином не причетні до створення згаданого відео, цей «сюжет» ніколи не виходив в ефірі телеканала «1+1″ і ТСН відповідно», – підкреслюють у заяві.

У компанії додали, що випущений відеоматеріал – справа рук шахраїв, які використали популярний бренд і репутацію ТСН для досягнення власних цілей, не відомих «1+1 медіа».

«Медіагрупа не володіє інформацією щодо зазначених у фейковому сюжеті подій. Закликаємо глядачів та читачів бути уважними й перевіряти інформацію, особливо у тих випадках, коли вона надходить із недостовірних джерел або містить сумнівний зміст. Навіть якщо у відео або статтях використовується популярний бренд чи обличчя каналу – піддавайте сумніву таку інформацію та проводьте ретельний фактчекінг», – підсумували в «1+1 медіа».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»