ПОЛІТИКА

Апеляційний суд «заморозив» справу про націоналізацію «ПриватБанку» – ЗМІ

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва відклав розгляд апеляційної скарги «ПриватБанку» на рішення Окружного адміністративного суду, який визнав націоналізацію банку незаконною. Про це LIGA.net повідомили в «ПриватБанку».

Суд відклав розгляд поки, Конституційний Суд не вирішить, чи не порушує Конституції України так званий антиколомойський закон, зазначає видання.

«ПриватБанк» – найбільший комерційний банк в Україні – націоналізували 19 грудня 2016 року. Україна докапіталізувала банк на 155 млрд грн.

Із червня 2017 року Генпрокуратура веде розслідування стосовно фінустанови. За даними слідства, із 20 жовтня до 22 листопада 2016 року, перед націоналізацією, «ПриватБанк» видав 36 юрособам кредитів на строк від восьми до 10 років за ставкою 10,5% річних на загальну суму 126,9 млрд грн. Ці кошти не затрималися на рахунках дебіторів, їх одразу ж переказали як погашення кредитів 193 юридичних осіб.

Із 2017 року Україна судиться з колишніми власниками «ПриватБанку», які оскаржують його націоналізацію. У 2019-му суд визнав її незаконною. НБУ це рішення оскаржив. Судові розгляди тривають.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»