ПОЛІТИКА

Аваков: Дуже важливо мати довіру з боку президента. Якби він ухвалював рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б пішов у відставку

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону сказав, що для нього питання довіри президента Володимира Зеленського дуже важливе.

«Дуже важливо мати довіру з боку президента, тому що ти з людиною щодня працюєш. У нього повноваження, які йому дали люди. Я можу в деяких випадках злитися або не погоджуватися, а потім я навіть Володимиру Олександровичу кажу: «Послухайте, зрештою, за вас проголосувало 75 чи 73 – скільки там відсотків? 73%? Ви маєте право на таку позицію». Він відповідає: «Так». Я кажу: «Тому я підкоряюся. Але ви мусите чути й інший погляд», – розповів Аваков.

За його словами, Зеленський завжди вислуховує іншу позицію.

«Він не завжди одразу ухвалює рішення – і це правильно, тому що це великовагові рішення. Як у випадку із санкціями. Але дуже важливо, що є такий конструктивний механізм. Без цього важко працювати», – заявив міністр.

За словами Авакова, із Зеленським він зустрічається, «напевно, кілька разів на тиждень».

Гордон запитав міністра, чи в усьому він підтримує президента, чи є питання, щодо яких тривають дискусії.

«Ми часто ведемо дискусії на майже повний перелік питань. І це є запорукою того, що буде ситуація якось виважено розвиватися. Я не можу сказати, що я готовий підтримати всі рішення, які він ухвалює. Він каже: «Ну, тут ваша позиція зрозуміла». Ну, можливо, так і треба: щоб був баланс думок, щоб ми могли тут рухатися якось уперед поступально… Але у всіх головних рішеннях, які ухвалює Зеленський, – мені це підходить. Тому що якби він ухвалював рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б сказав: «Вибачте, я пішов у відставку». А ті деталі, про які ми сперечаємося або які породжують дискусії, а потім він ухвалює рішення,  це допустима процедура плюралізму», зазначив міністр.

Інтерв’ю з Аваковим вийде сьогодні на YouTube-каналі «В гостях у Гордона». Трансляцію розпочнуть о 18.00

Аваков очолює МВС із лютого 2014 року. За цей час він попрацював із чотирма прем’єр-міністрами.

У жовтні 2019 року Зеленський заявив, що в новому уряді в Авакова є випробувальний строк.

У травні 2020 року президент назвав Авакова «потужним міністром» і сказав, що той має довести до кінця розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Дмитро ГОРДОН
засновник проєкту

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»