КУЛЬТУРА

«Чуваче, сподіваюся, ти не образився». Соліст «Иванушки International» Григор’єв-Аполлонов висмикнув волосину на обличчі журналіста. Відео / Бульвар Шоубіз

Соліст російського гурту «Иванушки International» Андрій Григор’єв-Аполлонов 1 березня розмістив у мережі коротке відео, на якому знятий у момент висмикування волосини, що росла на обличчі журналіста, на запитання якого відповідав.

На відео артиста і журналіста, який його інтерв’ював, знято на лавці з келихами в руках. Вислухавши запитання журналіста, співак несподівано для нього потягнувся рукою до його підборіддя.

За словами Григор’єва-Аполлонова, він зробив це тому, що його дратувала «довга волосина на жодного разу не голеному підборідді».

«Не витримав і смикнув. Чуваче, сподіваюся, ти не образився! Я ж порадив тобі після зйомки уважно стежити за своїм зовнішнім виглядом! Сподіваюся, тепер ти завжди в порядку!» – написав співак, не уточнивши, коли стався цей інцидент.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Григор’єв-Апполонов Андрії * (@apollonov_ag)

Російський гурт «Иванушки International» заснував 1995 року продюсер Ігор Матвієнко. Григор’єв-Аполлонов є учасником колективу від дня його заснування.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»