ПОЛІТИКА

ЦВК зареєструвала 34 кандидатів у двох округах на довиборах у Раду

2 березня Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів у народні депутати України у 87-му та 50-му одномандатних округах на довиборах до Верховної Ради 28 березня 2021 року. Про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК.

Загалом зареєстровано 34 кандидатів – 20 осіб висунуто політичними партіями і 14 самовисуванців.

У виборчому окрузі №50 (Донецька область) зареєстрували 19 кандидатів: Вікторію Шилову, Валентина Рибіна, Артема Марчевського, Іштвана Добшу, Людмилу Дорошенко, Олександра Груздєва, Сергія Звагольського, Богдана Мироненка, Олександра Тамбулатова, Юрія Третяка, Андрія Бондаренка, Юлію Гакову, Надію Масло, Ларису Ревву, Андрія Масенця, Антона Ровенського, Андрія Аксьонова, Юлію Кузьменко та Миколу Головка.

У виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область) зареєстрували 15 кандидатів: Михайла Ноняка, Олександра Леонідовича Шевченка, Марусю Звіробій-Біленьку, Руслана Зозулю, Руслана Кошулинського, Юрія Юрченка, Василя Вірастюка, Юрія Голінея, Йосипа Резеша, Руслана Дереворіза, Марію Жолоб, Івана Макара, Сергія Сивачука, Олександра Леонідовича Шевченка й Олександра Петровича Шевченка.

«Загалом до ЦВК було подано 64 заяви про реєстрацію кандидатами в народні депутати, на 30 із них комісія відповіла відмовою. Основні підстави – невнесення грошової застави у визначеному законом розмірі та невідповідність поданих документів вимогам виборчого законодавства», – зазначено в повідомленні ЦВК.

Центрвиборчком України на 28 березня призначив проміжні вибори до Верховної Ради в округах №50 і №87 (Івано-Франківська область). Вибори призначили у зв’язку з тим, що обрані в цих округах народні депутати – позафракційний Руслан Требушкін і нардеп від «Слуги народу» Зіновій Андрійович – склали мандати. Андрійович виграв вибори мера Надвірної Івано-Франківської області, Требушкін – вибори мера Покровська Донецької області.

У 87-му окрузі балотуються спортсмен Василь Вірастюк (від «Слуги народу»), волонтерка Маруся Звіробій (від «Європейської солідарності»), колишній директор курорту Буковель Олександр Шевченко (від партії «За майбутнє») і представник «Свободи» – колишній народний депутат, ексзаступник голови Ради Руслан Кошулинський. У 50-му окрузі від «Європейської солідарності» балотується дитяча кардіохірургиня Юлія Кузьменко, вона фігурує у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»