ПОЛІТИКА

Галантерник розкрив свої активи й показав, який зараз має вигляд. До цього він вів непублічний спосіб життя

Одеський бізнесмен Володимир Галантерник розповів Forbes Ukraine, що в його бізнес-«імперію» входять ринки «Привоз» і «7-й кілометр», торговельно-розважальні центри City Center та City Center «Котовський», розважальний комплекс Аркадія Сіті, галерея мафів на Старосінній площі й бутик-готель De Paris.

Усі ці об’єкти розташовані в Одесі й бізнесменові раніше приписували контроль над ними. За словами Галантерника, його частка власності – приблизно 50%. Решта належить партнерам, імен яких він не розкриває; активи оформлені на номінальних власників або на офшорні компанії, пише Forbes Ukraine.

Більшу частину часу бізнесмен живе в Лондоні, в Одесі буває наїздами, зазначає видання. Галантерник до останнього часу вів непублічний спосіб життя, у відкритому доступі є кілька його старих знімків поганої якості. Бізнесмен надав редакції Forbes Ukraine своє актуальне фото.

https://www.facebook.com/Forbes.Ukraine.official/posts/270622841245106

У рейтингу найбагатших українців за 2019 рік, складеному журналом НВ, зі статками $178 млн Галантерник посідав 30-те місце. У рейтингу за 2020 рік, опублікованому в жовтні, НВ оцінив його активи в $160 млн (50-те місце). Forbes Ukraine називає Галантерника одним із найбільших рантьє України, і оцінює його дохід від оренди у $28 млн.

В останній раз він з’являвся на публічному заході 2010 року – на відкритті кінофестивалі в Одесі, зазначає НВ. Видання називає його «сірим кардиналом» Одеси.

Дружина Галантерника – дизайнерка Наталія Зінько. У пари є син. Вони, на відміну від бізнесмена, публічніші.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»