ГРОШІ

Кабмін ганебно ставиться до «зелених» інвесторів у питанні виплати боргів – Гончаренко

Кабінет Міністрів України ганебно ставиться до інвесторів у поновну енергетику, що підтверджує відсутність зрушень у проблемі виплати боргів за «зелену» енергію. Про це в ефірі каналу «Україна 24» заявив народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«На жаль, вони повністю не виконують свої зобов’язання перед інвесторами, і це окрема ганебна історія», – сказав він.

За його словами, такі дії влади призводять до зупинки інвестицій в Україну.

«Коли вони розповідають, що давайте нам інвестиції у країну, а обманули тих інвесторів, які вже сюди принесли $10 млрд, то так воно точно працювати не буде», – підкреслив Гончаренко.

Затримки з виплатами виробникам електроенергії з поновних джерел енергії загрожують подальшому розвитку цієї галузі в Україні, зазначають в ухваленій у лютому резолюції Європейського парламенту.

«Укррудпром» проаналізував судовий реєстр і з’ясував, що станом на 7 жовтня минулого року компаній, які подали позови до ДП «Гарантований покупець», було вже понад 50, загальна сума збитків за позовними заявами вже перевищила 630 млн грн.

«Гарантований покупець» 12 лютого виплатив 2,23 млрд грн виробникам електроенергії за «зеленим» тарифом. У такий спосіб вдалося розрахуватися за електроенергію, вироблену в березні, і погасити 21% боргу за квітень 2020 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»