КИЇВ

Кличко: Для Сирецько-Печерської лінії метро закуплять 50 нових вагонів

Київський метрополітен і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитний договір на €50 млн, за які закуплять 50 нових вагонів метро. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

«Друзі! Європейський банк реконструкції та розвитку і Київський метрополітен підписали кредитний договір у розмірі €50 млн на закупівлю столицею 50 нових вагонів метро. Ці вагони будуть обслуговувати Сирецько-Печерську лінію столичного метрополітену, на якій до кінця цього року ми плануємо відкрити дві нові станції метро на Виноградарі – «Мостицьку» і «Проспект Правди», – повідомив він.

За словами міського голови, сьогодні парк Київського метрополітену становить 800 вагонів.

«Близько 100 з них – у критичному стані й потребують оновлення в найближчі три-чотири роки. За допомогою цього кредиту місто оновить половину застарілого рухомого складу», – зауважив мер столиці.

На початок лютого в напрямку майбутньої станції метро «Сирець» у Києві проклали вже більше ніж половину тунелю. У «Київметробуді» повідомляли, що сподіваються ввести в експлуатацію дві нові станції метро до 2022 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»