СВІТ

«Контрольована нормалізація». Ердоган оголосив про зміну карантину в Туреччині

У Туреччині змінюють обмежувальні заходи у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції. Про це 1 березня повідомив президент країни Реджеп Ердоган у зверненні до народу. Стенограму виступу опублікували на сайті глави держави.

«Ми починаємо новий процес контрольованої нормалізації», – сказав він.

За словами президента, провінції Туреччини розділили на чотири зони залежно від кількості хворих на COVID-19 на 100 тис. населення. Усього в Туреччині 81 провінція.

Комендантська година з 21.00 до 5.00 діятиме по всій країні, зазначив Ердоган. У вихідні дні регіони з низьким і середнім ризиком інфікування можуть її скасовувати.

У всіх школах дозволили проводити заняття в початкових класах, у регіонах з низьким рівнем захворюваності – і в старших класах.

Також обмежено дозволять роботу кафе й ресторанів, басейнів й аквапарків. Кількість учасників весільних церемоній у регіонах із високим ризиком інфікування обмежили 50 особами, у регіонах із низьким ризиком – 100.

Державне агентство «Анадолу» проінформувало 1 березня, що від початку епідемії в Туреччині підтвердили понад 2,7 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 28 638 пацієнтів із COVID-19. Упродовж останньої доби зареєстрували майже 10 тис. нових інфікувань і 69 летальних випадків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»