СПОСІБ ЖИТТЯ

«Нічого не болить, усім рекомендую». Як Зеленського вакцинували проти коронавірусу. Відео

Зеленський у листопаді 2020 року перехворів на COVID-19.

«Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Незважаючи на те, що я перехворів на COVID-19, у мене рівень антитіл дуже низький», – пояснив глава держави.

Він назвав вакцину Covishield «однією з найкращих у світі» і заявив, що побороти пандемію коронавірусу тільки засобами захисту неможливо.

«Вакцинуватися доведеться. Я вважаю, що вакцина – це реальний шлях повернення до нормального життя», – сказав президент.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на 2 березня, за офіційними даними, коронавірус в Україні підтвердили майже в 1,4 млн осіб, із яких майже 1,2 млн одужали, а 26 212 – померли.

Вакцинацію проти коронавірусу в Україні розпочали 24 лютого. Поки у країну завезли тільки одну вакцину 500 тис. доз препарату від Oxford/AstraZeneca (Covishield). На першому етапі у країні вакцинують медиків, які працюють із хворими на COVID-19, а також військовослужбовців зі складу операції Об’єднаних сил. За даними Міністерства охорони здоров’я, очікують також на постачання вакцин виробництва Pfizer/BioNTech, Sinovac Biotech і Novavax.


відео


Відео: BBC News Україна / YouTube

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»