ГРОШІ

На «Електроважмаші» заявили, що ліквідують борги із зарплати

На держпідприємстві «Електроважмаш» повністю виплатять поточні заборгованості із заробітної плати. Завод на фінальній стадії виходу з кризи, що стало можливим завдяки реалізації програми фінансового оздоровлення. Про це повідомив в.о. генерального директора «Електроважмаш» Віктор Бусько, пише 1 березня сайт Фонду держмайна України.

«Джерело коштів для погашення поточних затримок із заробітної плати знайдено. Сьогодні необхідні 40 млн грн будуть зараховані на рахунок підприємства та виплачені працівникам у повному обсязі. Ми знаходимося на фінальному етапі виведення «Електроважмашу» з кризи, уже невдовзі подібні проблеми назавжди зникнуть із підприємства», – зазначив Бусько.

1–2 березня відбудеться повне погашення заборгованостей із заробітної плати, ідеться в повідомленні.

Очікують, що найближчим часом завод одержить 300 млн грн оплат від експортних контрактів і приблизно 300 млн грн надходжень від індексації за контрактом з «Укргідроенерго». Крім того, «Електроважмаш» уперше впродовж п’яти останніх років проходить сертифікацію «Укрзалізниці» для участі в програмі оновлення та модернізації рухомого складу.

У планах підприємства – модернізація виробничих потужностей і розширення присутності на світових ринках.

Зазначають, що на Канівській ГЕС нещодавно ввели в експлуатацію новий агрегат, вироблений на «Електроважмаші», сума контракту становила 50 млн грн.

«Електроважмаш» перебуває під управлінням Фонду державного майна України, підприємство спеціалізується на виробництві турбо- й гідрогенераторів, великих електричних машин постійного струму.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»