СПОСІБ ЖИТТЯ

Нацполіція України почала відбір кадрів у департамент головної інспекції

Національна поліція України почала комплектування департаменту головної інспекції. Про це повідомляє пресслужба МВС.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що департамент буде опікуватися наглядом і вдосконаленням службової діяльності всієї системи Нацполіції.

Він сформований на базі двох управлінь – інспекторського управління департаменту організаційно-аналітичного забезпечення й оперативного реагування та управління інспекції з особового складу департаменту кадрового забезпечення.

У ньому будуть два управління: підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань. Аналогічна структура має з’явитися і в територіальних управліннях Національної поліції України.

https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/3780369658716364

Клименко додав, що працювати в новому департаменті будуть співробітники, які успішно пройшли конкурсний відбір.

«Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами. Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів з ICITAP (міжнародна програма допомоги в навчанні співробітників карного розшуку від мін’юсту США. «ГОРДОН»)», – сказав він.

Сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника департаменту головної інспекції, незабаром почнеться відбір на інші посади. Підрозділи департаменту на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»