КУЛЬТУРА

«Невже ти готовий позбавляти мене подарунків мого батька, не своїх?» Максакова звернулася до колишнього чоловіка Тюріна з вимогою повернути квартиру, подаровану батьком / Бульвар Шоубіз

Оперна співачка Марія Максакова, вдова убитого в Києві ексдепутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, 1 березня в Instagram оприлюднила відеозвернення до свого колишнього цивільного чоловіка Володимира Тюріна, закликавши надати доступ до квартири, подарованої їй батьком 2006 року.

«Мій тато, бачачи, що я впадаю у крайню залежність від Тюріна, вирішив подарувати цю квартиру. Я завжди знала, що її треба берегти, зокрема, від періодичних порад Тюріна її продати, тому що від цієї угоди могло бути все що завгодно», – заявила Максакова.

За словами співачки, 2018 року «група осіб шахрайським шляхом» привласнила собі її квартиру і більше ніж два роки цією власністю користувалася.

«За рішенням суду цю угоду було визнано незаконною, і я, як і раніше, є безперервною власницею», – підкреслила Максакова.

Артистка повідомила, що, всупереч рішенню суду про визнання її власницею квартири, у межах розслідування кримінальної справи, порушеної проти цієї групи осіб, слідчий Рамін Мурадов ухвалив рішення заарештувати її квартиру.

«Мої адвокати склали скарги на дії слідчого і спрямували у прокуратуру. У мене складається відчуття, що у слідства є зацікавленість у тому, щоб злочинці не тільки не дістали реальних строків, але і перекрили борг перед державою за рахунок мого майна», – заявила Максакова.

За словами Максакової, колишній цивільний чоловік Тюрін улітку 2020 року зголосився допомогти їй «фізично виселити» угруповання з квартири, надавши нових адвокатів – Костянтина Мастєрова, Світлану Ігнатьєву і Катерину Федорову.

«Ці люди зайшли у приміщення і тепер мене не пускають, перешкоджають моєму проживанню там. Коли я зрозуміла, що під виглядом допомоги Тюрін тільки погіршує моє становище, я відкликала всіх юристів, про що їх повідомила. На сьогодні відчуваю себе у триярусній шахрайській пастці. Зваживши ситуацію, хочу зробити примирливу спробу. Хочу звернутися до Тюріна: «Ти заволодів приміщенням і розраховуватися у твої плани теж не входить? Я навіть не розумію, який висновок маю зробити? Тобі подобається не допускати до мене дітей, водночас подобається користуватися моїм майном. Мені здається, ти в сотні разів заможніший за мене. І якщо для тебе це якась гра, то для мене це суттєво. Якщо ти думаєш, що мене в такий спосіб можна зламати, невже за 18 років настільки погано мене знаєш? Невже ти готовий позбавляти мене подарунків мого батька, не своїх?» – підсумувала Максакова.

Вона наголосила, що не має наміру про це мовчати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Maria Maksakova (@mariamaksakova)

Тюрін – колишній цивільний чоловік Максакової. У пари є двоє спільних дітей – син Ілля і донька Людмила. Діти проживають із батьком, який перешкоджає їхнім зустрічам із матір’ю.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»