ПОЛІТИКА

Партія «Слуга народу» створить «Зе! Молодіжку» — Корнієнко

Партія «Слуга народу» вирішила створити молодіжне крило. Про це голова партії, заступник голови фракції «Слуга народу» в парламенті Олександр Корнієнко розповів у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

«З ініціативою про утворення молодіжного крила партії виступили депутати та молодіжні лідери з усієї України під час зустрічі в Києві 27 лютого», – сказав Корнієнко.

За словами нардепа, молодіжне крило матиме назву «Зе! Молодіжка». Координатором проєкту став народний депутат від «Слуги народу» Олександр Санченко, один з авторів законопроєкту №3718 «Про основні засади молодіжної політики».

Корнієнко хоче, щоб «Зе! Молодіжка» взялася за імплементацію законопроєкту №3718 (у липні 2020 року його ухвалили в першому читанні). Також серед завдань молодіжного крила партії – комунікація з однолітками. Новому політичному руху вже створили сайт, а також завели акаунти у Facebook та Instagram.

Партію «Слуга народу» на останніх парламентських виборах, які відбулися в липні 2019 року, підтримало 43,16% виборців, «Опозиційну платформу – За життя» – 13,05%, «Батьківщину» – 8,18%, «Європейську солідарність» – 8,1%, «Голос» – 5,82%. Інші партії не подолали п’ятивідсоткового бар’єра. «Слуга народу» на виборах у Раду дістала права монобоільшості в парламенті. Зараз у складі фракції 245 нардепів.

13 березня партія проведе з’їзд, на якому планує обговорити нову редакцію статуту партії і доктрину політсили, розглянути питання змін у системі управління партією.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»