СВІТ

Саркозі, найімовірніше, уникне в’язниці

Засуджений до трьох років позбавлення волі, два з яких – умовно, колишній президент Франції Ніколя Саркозі може уникнути тюремного ув’язнення. Про це пише Reuters.

Суддя, яка головує у Паризькому суді, Крістін Мі, заявила, що вона не проти того, щоб Саркозі провів рік з електронним браслетом. Однак це рішення ухвалить інший суддя.

Саркозі має право вимагати замінити тюремне ув’язнення на домашній арешт із носінням електронного браслета. Це дозволяє французьке законодавство у випадках, коли строк ув’язнення становить два  роки або менше, повідомляє Associated Press.

Захист Саркозі збирається подати апеляцію, поки її готують, політик залишається на волі. Журналісти зазначили, що в березні на Саркозі чекає ще один судовий процес.

Le Monde зазначає, що Саркозі фігурує ще в 11 справах, чотири з яких продовжують розслідувати чи розглядати в судах. Зокрема, 2018 року йому висунули обвинувачення у фінансуванні президентської кампанії 2007 року за рахунок лівійського режиму.

Саркозі був президентом Франції із 2007-го до 2012 року.

Суд у Парижі 1 березня 2021 року ухвалив обвинувальний вирок щодо Саркозі. Його визнали винним у корупції і торгівлі впливом. Саркозі не визнав провини.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»