СПОРТ

«Шахтар» удруге переміг «Маккабі» та вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Донецький «Шахтар» вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді в Києві «Шахтар» переміг ізраїльський клуб «Маккабі» з Тель-Авіва з рахунком 1:0. Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

На 20-й хвилині гри на НСК «Олімпійський» шанс відзначитися у воротах «Маккабі» втратив Микола Матвієнко, захисник «Шахтаря» зіграв на добиванні після «гармати» від Тайсона, але пробив набагато вище за ворота.

На 39-й хвилині матчу удача вже була на боці донецького клубу. Після удару Тібі м’яч влучив у поперечину, а капітан ізраїльтян Дор Перетц уразив праву штангу воріт «Шахтаря».

Після перерви «Маккабі» таки забив, зробив це Перетц. Але в момент передачі арбітр матчу Хосе Марія Санчес Мартінес зафіксував порушення правил і гол скасував.

На 65-й хвилині гравець «Маккабі» Бен Хаїм завалив у штрафному майданчику бразильця Тете. Мораєс із пенальті не схибив. 1:0 – у Києві і 3:0 – за сумою двох матчів, «Шахтар» проходить далі.

Жеребкування стадії 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 26 лютого у швейцарському Ньйоні. Матчі проведуть 11-го і 18 березня.

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи «Шахтар» переміг «Маккабі» з рахунком 2:0. По голу забили бразильці Алан Патрік і Тете.