СВІТ

Син бен Ладена став художником: малює пейзажі

Четвертий син колишнього ватажка екстремістського ісламського угропування «Аль-Каїда» Усами бен Ладена Омар став художником, живопис допоміг йому знайти примирення усередині себе. Про це Омар розповів в інтерв’ю журналу Vice. Його текст опубліковано 1 березня.

За словами Омара, художні здібності він успадкував від матері, а почав малювати із семи років. Одну з його картин повісили на стіні у класі школи – це був «єдиний щасливий момент» дитинства, згадав бен Ладен – молодший.

Протягом останнього року Омар написав більше ніж десяток картин, переважно він малює природу: пустельні пейзажі Нілу або Дикий Захід США.

На одній із його картин – скелясті вершини гір Тора-Бора, куди його батько Усама бен Ладен сховався після серії терактів у США у вересні 2001 року. Омар у цей час жив у Саудівській Аравії. Два роки тому він вирішив відмовитися від місії «Аль-Каїди» і виїхав із матір’ю в Сирію, зазначає Vice. Востаннє Омар бачив батька в Афганістані у 2001 році.

Омар – один із чотирьох синів Усами бен Ладена. У грудні 2016 року влада Єгипту відмовила у в’їзді у країну Омару та його дружині, громадянці Великобританії Заїні аль-Сабах. До цього подружжя жило в Єгипті по кілька місяців у 2007-му і 2008 році. У 2008-му їм уперше заборонили в’їзд на єгипетську територію.

Ватажка екстремістського ісламського угруповання «Аль-Каїда» Усаму бен Ладена назвали у США «ворогом номер один». Він узяв на себе відповідальність за серію терактів 11 вересня 2001 року.

Чотири групи терористів захопили чотири рейсові пасажирські літаки. Зокрема, два з них скерували у вежі Всесвітнього торгового центру на Мангеттені у Нью-Йорку, внаслідок чого обидва хмарочоси було зруйновано. Крім 19 терористів-самогубців, унаслідок атак загинуло 2977 осіб, ще 24 оголосили зниклими безвісти.

У ніч із 1-го на 2 травня 2011 року бен Ладена ліквідували американські спепризначенці у місті Абботтабад (Пакистан).

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»