СВІТ

SpaceX удруге поспіль відклала запуск ракети із супутниками Starlink

Американська компанія SpaceX відклала 1 березня запуск ракети-носія Falcon 9 із черговою серією із 60 супутників Starlink, призначених для розвитку глобального інтернету. Про це компанія проінформувала у Twitter.

Старт було заплановано на 20.15 за північноамериканським східним часом (за Києвом – 2 березня, 3.15) із космічного стартового комплексу на мисі Канаверал (США, штат Флорида).

«Через погані погодні умови в зоні повернення і для того, щоб дати додатковий час для перевірок перед запуском, тепер націлені на вівторок, 2 березня, о 19.53 за північноамериканським східним часом (2.53 наступного дня за Києвом. – «ГОРДОН») для запуску Starlink», – ідеться в повідомленні SpaceX.

Напередодні компанія вже відкладала старт Falcon 9 із супутниками. Зворотний відлік зупинили за 84 секунди до старту.

Starlink – проєкт системи навколоземних супутників SpaceX для дешевого і швидкісного інтернету. Федеральна комісія зі зв’язку США дала SpaceX дозвіл на запуск 12 тис. супутників цього типу, створених для повномасштабної мережі, яка має на меті забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом до інтернету в будь-якому місці земної кулі.

Загальну суму інвестицій у проєкт оцінюють у $10 млрд.

Зараз на орбіті планети є понад 1000 супутників для глобального інтернету компанії SpaceX.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»