СВІТ

США виділять Україні $125 млн військової допомоги

Сполучені Штати виділять Україні $125 млн військової допомоги. Про це 1 березня на брифінгу, який транслювали на сайті міністерства оборони США, повідомив прессекретар Пентагону Джон Кірбі.

Пакет передбачає навчання, а також надання українським військовим обладнання та консультативних послуг, уточнили в релізі на сайті міноборони.

Зокрема, Україна отримає два військові патрульні катери Mark VI. За інформацією Пентагону, США вже передали Україні вісім катерів.

«Пакет також передбачає можливості для підвищення летальності, управління і контролю та ситуаційної обізнаності українських сил завдяки наданню додаткових контрартилерійських радарів і тактичного обладнання, постійну підтримку супутникових знімків і можливостей аналізу та обладнання для надання медичної допомоги військовослужбовцям і процедур бойової евакуації», – значили в Пентагоні.

У США підтвердили намір надати Україні оборонну летальну зброю для ефективного захисту від російської агресії.

«Із 2014 року Сполучені Штати виділили Україні допомогу у сфері безпеки на суму понад $2 млрд і, як і раніше, є прибічниками надання допомоги Україні у проведенні реформ для просування її євроатлантичних прагнень для підтримки безпечної, успішної, демократичної і вільної України», – підкреслили в міноборони США.

В оборонному бюджеті США на 2021 рік на витрати на озброєння, особовий склад, операції за кордоном та інші питання оборони передбачено $740 млрд. У документі, зокрема, передбачено додаткові санкції проти газопроводу «Північний потік – 2» і $250 млн військової допомоги Україні.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»