ТЕХНО

Суд постановив заблокувати в Україні 426 сайтів. У списку – російські та українські ЗМІ

Голосіївський районний суд ухвалив рішення заблокувати в Україні 426 сайтів, серед яких, зокрема, російські та українські засоби масової інформації. Суддя ухвалила рішення 4 лютого. Про це повідомила пресслужба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

Суд наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів інтернету під час використання сайтів, розповіли в Нацкомісії.

Рішення ухвалили за ознаками скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або за допомогою незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

У списку сайтів, зокрема, вказано російське агентство РБК, From-UA, Novostiua.org, «Захід медіа», Infopressa, LiveJournal, сервіс Telegram-статистики TGStat, а також GitHub Gist, CryptoWiki. Повний список опубліковано на сайті НКРЗІ.

Постанова підлягає негайному виконанню, її можна оскаржити протягом п’яти днів у Київському апеляційному суді.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»