СПОСІБ ЖИТТЯ

Телеканал «Дом» розпочав мовлення на Донбасі та у Криму

Український державний телеканал «Дом» розширив мовлення на тимчасово не підконтрольній Україні території Донбасу та в анексованому РФ Криму. Покриття сигналом в ОРДЛО збільшилося вшестеро, ідеться в повідомленні на Facebook-сторінці телеканала.

«Дом» дивляться в Донецьку, Макіївці, Горлівці, Судаку, Євпаторії, Сімферополі, зауважують на сайті телеканала.

«Від сьогодні, 1 березня, ми почали мовлення через супутник Astra, а також збільшили кількість передавачів аналогового і цифрового сигналу уздовж лінії зіткнення на Донбасі. Завдяки цьому «Дом» бачать практично всі міста окупованих територій. Нам надходять повідомлення від жителів Донбасу і Криму. Вони зазначають, що супутниковий сигнал якісний, «картинка» на екранах чудова», – розповів шеф-редактор телеканала «Дом» Олексій Мацука.

https://www.facebook.com/kanalDOM/videos/198221322089239/

Параметри супутникового мовлення доступні на сайті телеканала «Дом». Пряму трансляцію можна дивитися в мережі інтернет: https://kanaldom.tv/live/

Крім виходу на супутник, телеканал «Дом» розширив мовлення, увімкнувши 10 нових передавачів. Тепер аналоговий сигнал на анексований РФ Крим і окуповану частину Донбасу подається по 18 передавачах.

Інфографіка: kanaldom.tv

Інфографіка: kanaldom.tv

«Дом» – державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал у складі держпідприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України». Його створено для об’єктивного інформування українців, які опинилися в окупації, про ситуацію в Україні, світі та в їхніх тимчасово окупованих районах.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між ЗСУ з одного боку і російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, попри надані Україною факти й докази.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»