СПОРТ

Терехов і Ярославський домовилися відродити «Металіст»

У Харкові є все, щоб відродити футбольний клуб «Металіст», – стадіон, тренувальна база і необхідна інфраструктура. Про це 23 лютого заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов у Facebook.

«Домовилися з [бізнесменом] Олександром Ярославським разом відродити легендарну команду, яка свого часу дійшла до другої сходинки чемпіонату України. Упевнений, що незабаром спільними зусиллями міста, уболівальників та Олександра Ярославського ми зможемо вивести новий-старий «Металіст» не тільки до вищої ліги, а й поборотися за чемпіонство. І найголовніше, повернемо улюблену всіма харків’янами назву футбольного клубу «Металіст», – написав Терехов.

Він пообіцяв найближчим часом разом із Ярославським розповісти подробиці проєкту.

https://www.facebook.com/ihor.terekhov/posts/217636376762956

Ярославський у Facebook написав, що звернувся до Терехова, голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук та голови Харківської облради Артура Товмасяна із пропозицією об’єднатися, щоб відродити «Металіст».

«2025 року виповниться 100 років від дня заснування легендарного харківського клубу. Наш обов’язок як патріотів Харкова і Харківської області зустріти цей ювілей гідно. Тому я пропоную всім небайдужим землякам, уболівальникам із гарячими серцями, місцевій владі, зацікавленій у розвитку регіону, об’єднатися і відродити істинний героїчний «Металіст», – зазначив бізнесмен.

Ярославський пообіцяв «докласти всіх зусиль, щоб повернути команді колишню славу».

https://www.facebook.com/aleksanderyaroslavskiy/posts/775347413073146

2012 року український бізнесмен-утікач, власник групи компаній ВЕТЕК і медіахолдингу UMH Group Сергій Курченко купив ФК «Металіст» у Ярославського. 2016 року клуб через фінансові проблеми припинив участь у чемпіонаті України з футболу. До цього клуб входив до першої трійки найкращих команд України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»