КУЛЬТУРА

Тести на COVID-19 і п’ятиденна ізоляція. Організатори «Євробачення 2021» озвучили нові правила проведення конкурсу / Бульвар Шоубіз

2021 року міжнародний пісенний конкурс «Євробачення 2021» проведуть за новими правилами. Про це 2 березня повідомляють на офіційному сайті організаторів конкурсу.

Зазначають, що зміни були внесені з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої пандемією коронавірусу. Передовсім вони стосуються учасників конкурсу – їм необхідно буде за п’ять днів до вильоту в Нідерланди дотримуватися карантину, а під час прибуття мати із собою негативні результати тесту на COVID-19. Аналізи на коронавірус необхідно здати не пізніше ніж за 72 години до вильоту.

Учасникам делегацій під час прибуття в Нідерланди заборонено залишати готель. Винятком є відвідування репетицій та інших організаційних заходів.

Також на території арени Ahoy організують приміщення для регулярного тестування всіх учасників конкурсу, зокрема артистів, персонал і представників преси.

Водночас на концертному майданчику зможуть перебувати не більше як 500 журналістів, а ще 1 тис. зможе працювати онлайн у пресцентрі.

У заяві організаторів не вказано, чи будуть під час проведення конкурсу в залі глядачі.

Навесні 2020 року організатори «Євробачення», проведення якого планували на 12–16 травня в Роттердамі (Нідерланди), оголосили про скасування конкурсу через пандемію коронавірусу.

2021 року конкурс проведуть на арені Ahoy у Роттердамі (Нідерланди) 18-го, 20-го і 22 травня – через пандемію коронавірусу захід відбудеться в новому форматі. Участь у «Євробаченні 2021» візьмуть представники 41 країни. Україну презентуватимуть переможці минулорічного нацвідбору – група Go-A із піснею «Шум».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»