КУЛЬТУРА

Тимошенко розповіла, завдяки чому має молодший вигляд / Бульвар Шоубіз

Нардепка і лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко в коментарі програмі «Викриття», яка 1 березня вийшла на каналі Кyiv Live, заявила, що своїми зовнішніми перетвореннями зобов’язана не пластичним операціям, а 30-денному відпочинку в компанії сім’ї.

«Я довго не могла собі дозволити цей відпочинок, але на Новий рік ми із сім’єю відпочили, і, можливо, це трохи вплинуло і на зовнішній вигляд. Але, як ви бачите, це швидко закінчується, тому що темп роботи дуже високий»,  заявила політикиня.

ВІДЕОВідео: Телеканал Кyiv Live / YouTube

Коментуючи в ефірі передачі зміни зовнішності Тимошенко, український пластичний хірург Сергій Дербак припустив, що політикиня могла зробити пластичну операцію.

«Дивлячись на обличчя, видно, що була виконана підтяжка обличчя, підтяжка повік і контурна пластика, можливо, власною жировою тканиною», – заявив він. Дербак не відкидає, що операцію Тимошенко могла зробити за кордоном.

25 січня Тимошенко на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради постала в новому образі, який став предметом обговорення в соціальних мережах. Користувачі припускали, що Тимошенко могла зробити пластику. Політикиня також змінила зачіску, з’явившись із локонами, які були зібрані шпилькою на потилиці.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»