СВІТ

Трамп із дружиною таємно вакцинувалися проти коронавірусу

Колишній президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія таємно зробили щеплення проти коронавірусу в січні перед тим, як покинути Білий дім. Про це 1 березня повідомило видання Axios, посилаючись на неназваного радника експрезидента.

Якою саме вакциною робили щеплення на той момент президенту, не уточнюють.

Видання підкреслює, що у грудні минулого року колишній головний хірург США Джером Адамс захищав Трампа, який зволікав із вакцинацією, заявивши, що у нього була «медична причина» для цього.

Рішення Трампа вакцинуватися непублічно розкритикували. Зокрема, американський науковець і педіатр Пітер Готес у коментарі телеканалу CNN заявив, що якби Трамп із дружиною зробили щеплення публічно, то це допомогло б розвіяти у багатьох американців недовіру до вакцини.

Для застосування у США зараз дозволені вакцина компаній Pfizer/BioNTech (її ефективність оцінюють у 95%) і вакцина від компанії Moderna (ефективність на рівні 94,1%).

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. США – на першому місці у світі за поширенням COVID-19: у країні інфікували 28,6 млн осіб, 515 тис. пацієнтів померли, згідно з даними Університету Джонса Гопкінса.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»