СВІТ

Twitter почав маркувати повідомлення з дезінформацією про вакцини проти COVID-19

Соціальна мережа Twitter почала маркувати повідомлення, що містять недостовірну інформацію про вакцини проти коронавірусу. Про це йдеться у блозі компанії 1 березня.

«Відсьогодні [з 1 березня] ми почнемо позначати твіти, які можуть містити неправдиву інформацію про вакцини проти COVID-19, на додаток до видалення із сервісу найшкідливішої інформації про хворобу COVID-19″, – ідеться у блозі.

Одне таке порушення, за інформацією Twitter, не матиме жодних наслідків. Після двох і трьох порушень акаунт блокуватимуть на 12 годин, а після чотирьох – на тиждень. Понад п’ять порушень каратимуть блокуванням акаунта назавжди.

Автоматизоване оброблення твітів почнуть з англомовного контенту і з часом розширюватимуть цю функцію на інші мови. Таким заходом соцмережа прагне надати людям правдиву і достовірну інформацію про COVID-19, зазначили в компанії.

Соцмережа повідомляє, що вже видалила понад 8,4 тис. твітів і вжила заходів стосовно 11,5 млн акаунтів в усьому світі за неправдиву інформацію щодо COVID-19.

За даними агентства Bloomberg станом на 2 березня, у світі ввели понад 245 млн доз вакцини проти COVID-19 у 107 країнах. Вакцинацію проти коронавірусу першою у світі почала Великобританія.

У світі станом на ранок 2 березня коронавірусну інфекцію підтвердили у більш ніж 114,4 млн осіб, свідчать дані американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення захворювання. Померло від цієї хвороби майже 2,54 млн осіб, а 64,6 млн людей одужали.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»