ПОЛІТИКА

ВАКС скасував закриття справи Насалика

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала закриття справи колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Про це йдеться в повідомленні Апеляційної палати ВАКС у Facebook.

«За результатами судового розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги захисників, скасувала оскаржувану ухвалу та призначила новий розгляд у Вищому антикорупційному суді кримінального провадження щодо обвинуваченого», – повідомили в суді.

У вересні 2018 року стало відомо, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом декларування Насаликом недостовірної інформації.

Як інформував «Судовий репортер», у липні 2017 року львівський бізнесмен Петро Димінський подав позов до Насалика. Він вимагав стягнути з нього $1,88 млн боргу і 4,2 млн грн відсотків. У Національному антикорупційному бюро вважали, що Насалик приховав факт одержання позики.

Ексміністр стверджував, що Димінський і його оточення підробили документи про позику. «Олігарх Димінський мстить мені, бо коли мене призначили міністром, я відмовився призначати його людей на посади в системі ПЕК та вирішувати інші «питання», – прокоментував інформацію про підозру Насалик.

Він також зазначав, що рішення Нацагентства із запобігання корупції щодо його декларації, на підставі якого було розпочато кримінальне провадження, Верховний Суд України скасував 10 квітня 2019 року.

Підозру Насалику за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України було оголошено в липні 2019 року.

Досудове слідство у справі Насалика було завершено в серпні 2019 року. А в листопаді минулого року справу закрили, повідомляло видання «РБК-Україна».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»