ПОЛІТИКА

У Раді намагаються відновити відео ймовірного кнопкодавства під час голосування за Шкарлета – Разумков

У Верховній Раді України намагаються відновити відео голосування за призначення міністра освіти України Сергія Шкарлета, на якому могло було кнопкодавство. Про це 2 березня «Цензор.НЕТ» заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

За словами Разумкова, спершу серверів, які відповідають за відео з камер, не було в управлінні Ради, а вони були в розпорядженні Управління державної охорони.

«Зараз ці сервери по камерах, які стоять у залі, перебувають в управлінні Верховної Ради, тому, якщо щось інше трапиться, то ми цю інформацію зможемо оперативно оприлюднити», – заявив Разумков.

У червні 2020 року Кабмін призначив Шкарлета заступником міністра – в.о. міністра освіти. Відразу після цього Шкарлета звинуватили у плагіаті кількох наукових робіт. Сам посадовець заперечував наявність некоректних запозичень у своїх роботах. Він заявив, що «не зобов’язаний посилатися на всі статті в інтернеті» і посилається «тільки на першоджерело».

17 грудня Рада призначила Шкарлета міністром освіти, незважаючи на рішення профільного комітету і протести представників освітянської та наукової спільноти. За проголосувало 226 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Таке призначення спричинило мітинги студентів і представників університетів, а в партії «Голос» 24 грудня заявили, що під час голосування були випадки кнопкодавства. 18 січня стало відомо, що Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження за фактом імовірного неперсонального голосування.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»