ТЕХНО

У Telegram з’явилася функція автоматичного видалення повідомлень

 У месенджері Telegram з’явилася функція автоматичного видалення повідомлень у чатах. Про це 23 лютого повідомили в офіційному блозі Telegram.

Можливість безслідно видаляти повідомлення для всіх учасників бесіди в месенджері була вже давно. З 2013 року з’явився таймер самознищення повідомлень у секретних чатах, який дає можливість не видаляти їх вручну.

З 23 лютого Telegram увів функцію автоматичного видалення повідомлень для всіх учасників у будь-якому чаті. У цьому режимі повідомлення зникають за 24 години або сім днів після надсилання.

Автоматичне видалення стосуватиметься лише тих повідомлень, які надіслали після встановлення таймера, – раніші листування залишаться в історії чату. На відміну від секретних чатів, зворотний відлік почнеться одразу після надсилання повідомлення, а не в момент прочитання одержувачем.

Щоб увімкнути автоматичне видалення на Android, необхідно натиснути «⋮» > «Очистити історію» та обрати потрібний часовий інтервал.

На iOS потрібно затиснути палець на будь-якому повідомленні, натиснути «Вибрати» > «Видалити чат» у верхньому лівому кутку екрана «Налаштувати автовидалення».

Коли таймер увімкнено, користувач може побачити, скільки часу залишилося до видалення того чи іншого повідомлення в меню дій.

Фото: telegram.org

У групах і каналах вмикати автоматичне видалення повідомлень можуть лише адміністратори.

Месенджер Telegram з’явився 2013 року, його створив російський підприємець і розробник Павло Дуров. У січні 2021 року кількість активних користувачів месенджера перевищила 500 млн, причому 25 млн користувачів приєдналися до месенджера всього за три дні.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»