СПОСІБ ЖИТТЯ

У Вінницькій області школярів перевели на дистанційне навчання

Із 2 березня у Вінницькій області вводять дистанційну форму навчання для учнів усіх класів загальноосвітніх установ. Про це під час брифінгу повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, пише «Вінниця.info».

Із минулого тижня на дистанційному навчанні перебували учні 5–11 класів, у вівторок до них приєднається початкова школа.

«Епідситуація у Вінницькій області важка, але контрольована. Маємо 598 захворілих на коронавірус, із них 278 – у місті Вінниця. Але в нас є запас ліжок, забезпечених киснем. У цілому відсоток зайнятих ліжок складає 62%. Через тиждень нам пообіцяли ще розгорнути 90 ліжок, забезпечених киснем», – сказав Борзов.

Вінницька область входить у «помаранчеву» зону епідемічної небезпеки. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко 26 лютого заявив, що в разі погіршення ситуації область можуть перевести в «червону» зону.

Протягом останньої доби в Україні підтвердили 4285 нових випадків коронавірусної інфекції. Найбільше нових хворих виявили у Вінницькій (598) та Івано-Франківській (526) областях. Станом на ранок 1 березня у Вінницькій області COVID-19 підтвердили майже у 37,2 тис. осіб, 672 пацієнти померли, а 27 614 – одужали.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»