ГРОШІ

«Українська інноваційна компанія» подає позови до власників квартир ЖК «Софія Київська» через заборгованість за кредитом компанії «Укрполіскорм»

ПАТ «Українська інноваційна компанія» – правонаступниця ПАТ «Український інноваційний банк» і ПАТ «Укрінком» – заявила, що починає стягнення заборгованості за кредитом ТОВ «Укрполіскорм» із власників іпотечних квартир у ЖК «Софія Київська» в Софіївській Борщагівці, ідеться в заяві компанії від 1 березня на її офіційному сайті.

«У 2012 році товариству з обмеженою відповідальністю «Укрполіскорм» ПАТ «Укрінбанк» було надано кредит. У забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором, окрім іншого, були надані майнові права на об’єкти будівництва, які знаходяться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Горького, власником яких є іпотекодавець», – повідомили в ПАТ «Українська інноваційна компанія».

У пресрелізі перераховано будинки, яких стосуються претензії, – це три дев’ятиповерхівки на 149, 162 і 242 квартири.

«Незважаючи на наявну заборгованість за кредитним договором, керівництво ТОВ «Укрполіскорм» прийняло рішення та незаконно, з порушенням норм чинного законодавства, без згоди іпотекодержателя (ПАТ «УКР/ІН/КОМ»), здійснило відчуження 270 квартир фізичним особам. Ці факти на цей час є предметом розгляду в рамках кримінального провадження. Відповідно до ст. 12 закону України «Про іпотеку», у разі порушення іпотекодавцем обов’язків, встановлених іпотечним договором, іпотекодержатель має право вимагати дострокового виконання основного зобов’язання, а в разі його невиконання  звернути стягнення на предмет іпотеки, якщо інше не передбачено законом», – підкреслили в компанії.

«Українська інноваційна компанія» звернулася в Києво-Святошинський районний суд Київської області з позовами до кількох фізичних осіб – власників квартир у ЖК «Софія Київська».

У компанії переконані, що квартири їм продали незаконно і нерухомість мають стягнути задля погашення заборгованості ТОВ «Укріполіскорм» перед ТОВ «УКР/ІН/КОМ».

«Уже подано дев’ять позовів до власників квартир. Протягом двох місяців планується подача ще близько 200», – заявили в «Українській інноваційній компанії».

В «Укрінбанку» повідомляли, що забудовники ЖК «Софія Київська» взяли кредит 200 млн грн під заставу земельних ділянок і квартир житлового комплексу, проте грошей так і не повернули, писало в січні агентство УНН.

14 січня Господарський суд Київської області заарештував рахунки компанії «Софія Буд Груп» – забудовника ЖК «Софія Київська». Рішення опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень. Причиною арешту став позов до забудовника через борг на суму 72 млн грн.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»