КУЛЬТУРА

Заражена коронавірусом Ребрик: Почуваюся не дуже і ситуація не додає оптимізму / Бульвар Шоубіз

Заражена коронавірусом українська ведуча Лілія Ребрик зізналася, що почувається не дуже добре. Про це вона написала 1 березня в Instagram.

«Не питайте мене про симптоми хвороби і курс лікування, призначений мені моїм лікарем. Я переконана, що все дуже індивідуально, тому будь-яка порада в боротьбі з цією маловивченою хворобою може нашкодити! Каюся, але я також не буду вести «щоденник своєї хвороби», хоча це і популярно зараз, бо, якщо чесно, поки що почуваюся не дуже і ця ситуація не додає мені оптимізму! Але тим не менше духом я, звичайно, не падаю!», – написала ведуча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лілія Ребрик (@ liliia.rebrik)

28 лютого Ребрик заявила, що заразилася коронавірусом і змушена була скасувати через хворобу зйомки, заплановані на два тижні вперед.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Від початку епідемії в Україні зареєстровано 1 357 470 випадків коронавірусної інфекції, померло 26 212 пацієнтів, одужало 1 176 918 осіб.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»