СПОСІБ ЖИТТЯ

ЗСУ взяли на озброєння великокаліберну гвинтівку «Алігатор»

На озброєння Збройних сил України взяли багатозарядну великокаліберну антиматеріальну гвинтівку ручного заряджання «Алігатор». Про це 2 березня повідомило видання «АрміяInform».

«14,5х114 – це надпотужний калібр, початкова швидкість кулі становить 980 м/с, ефективна дальність пострілу – до 2000 м, а максимальна дальність польоту кулі – до 7000 м. До речі, на відстані 1,5 км куля пробиває 10-мм броньову плиту», – ідеться в повідомленні.

За загальної довжини зброї 2 м довжина ствола гвинтівки становить 1,2 м. Загальна маса гвинтівки без магазину з патронами – 22,5 кг.

«Антиматеріальні великокаліберні гвинтівки призначені для нейтралізації або критичного пошкодження звичайної та легкоброньованої військової техніки противника, радіолокаційного обладнання, керованих ракет на пускових установках, складів, місткостей із нафтопродуктами та інших об’єктів», – уточнили в «АрміяInform».

Гвинтівку вперше презентували влітку 2020 року. Виробник зброї компанія Snipex опублікував у YouTube відео стрільб з «Алігатора».

ВІДЕОВідео: SNIPEX / YouTube

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»