КУЛЬТУРА

«І не таке проходили». Інфікована коронавірусом Ребрик показала, який має вигляд під час «екватора своєї хвороби» / Бульвар Шоубіз

Заражена коронавірусом українська ведуча Лілія Ребрик заявила, що провалявшись кілька днів у ліжку, відчула, що їй цього досить. Про це вона написала 3 березня в Instagram, опублікувавши фото, на якому зображена в піжамі біля вікна.

Ведуча позує в кадрі без макіяжу.

«Сьогодні, між іншим, екватор моєї хвороби! Весна, на яку так чекала, вже за вікном. Хоча і крізь скло, але буду нею насолоджуватися, і ніякі коронавіруси мені не завадять! І не таке проходили. Банально звучить, але все ж намагаюся з усіх сил мислити позитивно», – заявила Ребрик.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лілія Ребрик (@ liliia.rebrik)

28 лютого Ребрик заявила, що заразилася коронавірусом і змушена була скасувати через хворобу зйомки, заплановані на два тижні вперед.

Спалах коронавірусної інфекції виник у кінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Від початку епідемії коронавірусу в Україні захворіло 1 364 705 осіб, видужало 1 182 036 пацієнтів, померло 26 397. За цей час було проведено 6 983 925 ПЛР-тестів.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»