КУЛЬТУРА

«Інтриган». «От паразит». Чоловік Мозгової David Axelrod, який заявив про своє друге батьківство, вибачився перед підписниками / Бульвар Шоубіз

Чоловік української продюсерки Олени Мозгової David Axelrod, який повідомив про своє друге батьківство, після привітань від друзів і підписників із поповненням у їхній сім’ї й запитань про те, якої статі дитина народилася в пари, заявив у Facebook, що мав на увазі появу двох кошенят у його кішки на прізвисько Коко.

«Коко народила двох чудових коконят. Усім дякую за привітання», – написав артист, проілюструвавши публікацію знімками кішки з новонародженими кошенятами.

«Інтриган», – відреагували на уточнювальну публікацію підписники.

«От паразит. Це, звичайно, теж чудова новина, але ж ще не 1 квітня», – написали в коментарях фоловери.

«Так нечесно. Думала, у вас ще одна дитина народилася», – прокоментувала пост про пологи у кішки підписниця артиста.

«Сорі, якщо я когось засмутив, але Коконя вже дуже давно з нами і це в неї вперше. До речі, народжувала зі мною. Останні дні від мене не відходила, завжди муркала, щоб я їй почухав пузо», написав у коментарях чоловік Мозгової.

David Axelrod повідомив, що пологи у кішки тривали майже всю ніч, і коли кошенята з’явилися на світ, йому було радісно.

https://www.facebook.com/david.axelrod.singer/posts/427991141641316

David Axelrod 3 березня на своїй сторінці у Facebook повідомив, що вдруге став батьком, не уточнивши жодних інших подробиць. Підписники та знамениті друзі артиста привітали його з поповненням в сім’ї, а також поцікавилися, батьком сина чи доньки він став. Водночас співачка Марина Одольська назвала артиста і його дружину Мозгову шпигунами.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»