ПОЛІТИКА

Аваков: Я казав міністрам: «Мені соромно бути представником уряду, де ти верзеш таку нісенітницю»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону розповів, що в його найближчому колі працюють пристойні та шановані люди.

На запитання журналіста, чи відчував він дискомфорт від того, що в Кабміні з’являлися люди, у яких першим записом у трудовій книжці була посада міністра, Аваков відповів, що дискомфорт був.

«І в мене були різні манери поведінки в цих ситуаціях. Я або дуже активно намагався протистояти деяким незрілим рішенням, або мовчав, давав можливість подіям розвиватися, а потім кажу: «Послухайте: це все цілковита нісенітниця». Або я казав: «Слухайте, усе, що ви сказали, цілковита нісенітниця, але в цьому є чудовий елемент», – зазначив міністр.

За його словами, розумніші дослухалися до його зауважень. Аваков сказав, що в різних урядах України були випадкові люди, за яких було соромно.

Аваков: Коли я був нардепом, до мене Яценюк підійшов і каже: «Треба – на 10 днів підеш главою МВС». Сім років сиджу. Повний текст інтерв’ю Авакова Гордону

«І я їм казав: «Послухайте, мені соромно бути представником уряду, де ти верзеш таку нісенітницю». Я не розумію, як у мого колеги зараз забракло клепки стати поруч із Кадировим на виставці. (Ідеться про скандал через фото, де віцепрем’єр-міністр – міністр із питань розвитку стратегічних галузей промисловості Олег Уруський іде поруч із главою Чечні Рамзаном Кадировим. – «ГОРДОН»). Він, напевно, професіонал тощо, але тут має бути політичне чуття. Ти представник уряду України, пане Уруський. Як ти можеш разом із паном Кадировим іти разом, коли ця людина неодноразово відправляла підрозділи до нас на війну проти наших людей, коли він вів відверту антиукраїнську політику? Міжнародна політика допускає безліч компромісів. Я сам такий», – підкреслив глава МВС.

Аваков очолює МВС із лютого 2014 року. За цей час він попрацював із чотирма прем’єр-міністрами.

ВІДЕОВідео: В гостях у Гордона / YouTube

Дмитро ГОРДОН
засновник проєкту

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»