ПОЛІТИКА

Брати Клички виграли ще один позов проти «1+1»

Мер Києва Віталій Кличко разом із братом Володимиром виграли судовий позов до телеканала «1+1». Про це повідомляє пресслужба Кличка.

«Позов, разом з братом ми подали через брудну брехню і маніпуляцій, які телеканал розповсюджував в ефірі. У рішенні суду, зокрема, зазначено, що під час розгляду справи відповідач, «Телеканал «Студії 1+1», не довів достовірності поширеної інформації. А також не надав доказів наявності обставин, що виключають його відповідальність відповідно до ст. 67 закону України «Про телебачення і радіомовлення», – зазначив мер столиці.

Також, за словами Кличка, суд зауважив, що сюжет із недостовірною інформацією вийшов в ефір під час обговорення в суспільстві питання призначення позачергових виборів київського міського голови та позачергових виборів до Київради.

Розглянувши позов, суд ухвалив задовольнити його, зобов’язавши телеканал спростувати неправдиву інформацію в ефірі програми «ТСН. Тиждень». Також суд зобов’язав видалити відеозапис, розміщений на офіційному сайті «ТСН», на YouTube-каналах програм «ТСН» і «ТСН. Тиждень» і на сторінках у соцмережах програми.

Окрім того, згідно з рішенням суду, телекомпанія зобов’язана сплатити братам 100 тис. грн компенсації.

Приводом для позову став сюжет програми «ТСН», який вийшов у червні 2019 року. У ньому йшлося про те, що мер Києва нібито відібрав у столичної підприємиці приміщення в центрі Києва і передав його своєму братові під готель.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»