КУЛЬТУРА

«Я, можна сказати, працюю в сім’ї водієм». Решетнік розповів, чому їм із дружиною непросто бути багатодітними батьками / Бульвар Шоубіз

Український ведучий Григорій Решетнік в інтерв’ю, опублікованому 3 березня на сайті «Факти», повідомив, що їм із дружиною Христиною непросто організувати життя сім’ї після того, як наприкінці минулого року вони стали багатодітними батьками.

«Усе непросто. Саша з’явився на світ узимку, тому кожен вихід на вулицю – це ціла справа, одягання-роздягання займають багато часу. Ваня ходить до школи, Діма – у садок, Саша з мамою – удома. З логістикою у нас зараз труднощі. Поки всіх уранці розвезеш, потім по покупки. Я, можна сказати, працюю в сім’ї водієм. Ми з дружиною мало спимо», – описав побут сім’ї ведучий.

Коментуючи можливе народження доньки, ведучий заявив, що вже виконав свою програму-мінімум, оскільки його дружина мріяла про трьох синів.

«Пам’ятаю, перед народженням Сашеньки всі нам говорили: «Там, де двоє, там і троє». Так ось, скажу, що це зовсім непросто! Тому поки хочеться, щоб наша мама відпочила», – резюмував Решетнік.

Христина і Григорій Решетніки – багатодітні батьки. Пара виховує трьох синів: старші Іван і Дмитро народилися 2013-го і 2017 року, а молодший Олександр з’явився на світ наприкінці листопада 2020 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»