СВІТ

Японський мільярдер оголосив про набір команди з восьми людей для польоту на Місяць

Японський мільярдер Юсаку Маедзава, який стане першим космічним туристом компанії SpaceX, оголосив про набір команди з вісьмох людей для спільного польоту до Місяця. Про це він заявив у відеозверненні на своєму YouTube-каналі 3 березня.

У цій подорожі, за словами Маедзави, візьме участь 10–12 осіб, зі свого боку він запросив вісьмох. Політ відбудеться 2023 року. Для участі в конкурсі охочий має відповідати двом умовам. Перша з них – розповісти про свою діяльність і пояснити, як політ на Місяць допоможе учаснику подорожі зробити щось більше для суспільства. Друга умова – подорожувальник має бути готовим до роботи в команді та підтримувати її членів.

Маедзава пообіцяв оплатити квитки на політ.

Маедзаві 45 років. Він заснував найбільший у Японії онлайн-магазин одягу Zozotown. У вересні 2019 року підприємець вирішив продати більшу частину своєї частки Yahoo Japan, тоді сума операції становила $3,7 млрд, зазначило РБК. У рейтингу найбагатших японців 2020 року, за версією Forbes, Маедзава посів 23-тє місце. Журнал оцінив його статки у $2 млрд. У глобальному рейтингу Forbes він посідає 1135-те місце.

У середині січня минулого року Маедзава заявив, що шукає супутницю життя, готову скласти йому компанію в цьому турі. Мільярдер повідомив, що готовий розглядати кандидатуру самотньої жінки віком від 20 років, яка має яскраву індивідуальність і «завжди позитивна».

Упродовж двох тижнів заявки на участь у конкурсі надіслало майже 28 тис. жінок. Згодом Маедзава скасував набір і попросив вибачення за своє «егоїстичне рішення».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»