КУЛЬТУРА

«Какулін сапер». Джеджула в мережі подякував дружину за дочку, але незабаром видалив публікацію / Бульвар Шоубіз

Український ведучий Андрій Джеджула 3 березня в Instagram розмістив фото, на якому зображений із коляскою під час прогулянки з новонародженою дочкою Аделіною.

«А руки-то пам’ятають! Думаю, за місяченько зможу підгузок змінити із закритими очима. Коротше, какулін сапер зі стажем буду! Сну повноцінного немає! Але це неймовірно приємно. Усі ці клопоти такі радісні й дають крім синців під очима ще й море задоволення. Малятку! Я тебе дуже сильно люблю! І намагаюся максимально підміняти маму, і без того виснажену твоїм апетитом. Мамулю! Доброго ранку і дякую за дочку«, – написав ведучий, однак незабаром після публікації видалив свій пост.

Скріншот: jedjula / Instagram

Аделіна – перша спільна дитина Джеджули та його дружини Юлії Леус. Вона народилася 25 лютого 2021 року.

29 грудня 2020 року Леус зробила заяву з лікарні, повідомивши, що перебуває під крапельницями, оскільки її вагітність опинилася під загрозою переривання. В Instagram Stories вона повідомила, що пережила сильний стрес через чоловіка, не уточнивши подробиць. Джеджула, коментуючи її заяву, пояснив поведінку дружини «зміненим гормональним фоном» і порадив звернутися із заявою в поліцію.

Напередодні пологів Леус повідомила, що хоче розлучитися із Джеджулою, але повернеться до цього питання після того, як народить дочку.

Раніше ведучий перебував у стосунках зі співачкою Сантою Дімопулос, яка народила йому сина Даніеля (2008). У Леус є доросла дочка Ангеліна від попередніх стосунків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»