ГРОШІ

Корбан став співвласником мережі магазинів електроніки «Цитрус»

Дніпровський бізнесмен Геннадій Корбан став співвласником «ЗТ-ІНВЕСТ», яка володіє правами на торгову марку мережі магазинів електроніки «Цитрус». Про це свідчать дані Opendatabot, на які 2 березня звернуло увагу галузеве видання ain.ua.

Згідно з даними Opendatabot, зараз 50% компанії «ЗТ-ІНВЕСТ» належить Григорієві Топалу, ще 50% – Корбану.

Інший засновник «Цитруса», Дмитро Зінченко, якому в цій компанії раніше належало 50%, 25 лютого 2021 року вийшов зі складу її співвласників. Його досі вказано у статусі одного з бенефіціарів, але розмір його внеску у статутний фонд становить 0 грн.

Пресслужба «Цитруса» 2 березня заявила, що «ЗТ-ІНВЕСТ» не впливає на операційну діяльність «Цитруса», а сам Корбан не є співвласником компанії, пише LIGA.net.

Купівля Корбаном «ЗТ-ІНВЕСТ» сталася на тлі корпоративного конфлікту між засновниками «Цитруса» – Зінченком і Топалом. Улітку Зінченко звинуватив партнера у спробі рейдерського захоплення. Корбан з’явився серед співвласників «ЗТ-ІНВЕСТ» замість Зінченка.

У коментарі журналістам Корбан підтвердив придбання і зазначив, що виступає як інвестор «Цитруса».

«Я купив основну компанію, яка володіє торговою маркою і на якій буде сконцентровано основний обіг, постачання техніки. Мені належить низка магазинів, які «Цитрус» орендує під свої ритейл-цілі. Найближчим часом ми переведемо юридичну адресу компанії з Одеси у Дніпро» , – зауважив він.

Бізнесмен також зазначив, що переговори про придбання вів із літа, після конфлікту засновників «Цитруса».

«Цитрус» – Велика українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів і аксесуарів, створена 2000 року. Має понад 52 роздрібні магазини в 11 містах України. Штат – понад 2600 осіб. Також займається торгівлею через інтернет-магазин.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»