ПОЛІТИКА

ОАЕ будуть інвестувати у видобування корисних копалин в Україні

Візит української делегації до Об’єднаних Арабських Еміратів на чолі з президентом Володимиром Зеленським минув вдало. Про це заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква, пише UNN.

За його інформацією, роботи в межах реалізації досягнутих домовленостей між сторонами вже розпочинають.

Жовква зазначив, що під час візиту в ОАЕ було підписано 18 міжурядових угод і меморандумів про перспективи інвестиційної співпраці між представниками великого українського бізнесу в різних сферах (від енергетики до промисловості) з інвестиційною компанією Mubadala.

У складі української делегації був співзасновник корпорації АТБ і глава групи компаній BGV Group Геннадій Буткевич. У коментарі UNN він повідомив, що BGV Group підписала з Mubadala меморандум, який передбачає вивчення можливостей для співпраці компаній у сфері видобування корисних копалин та виробництва продукції з високою доданою вартістю.

«Великий бізнес ОАЕ дуже зацікавлений брати участь своїм капіталом у розробленні українських родовищ і видобуванні корисних копалин», – сказав бізнесмен.

Зеленський 13–15 лютого перебував з офіційним візитом в ОАЕ. 14 лютого він обговорив торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача збройних сил ОАЕ, шейхом Мухаммедом ібн Заїдом Аль Нагаяном.

Сторони підписали низку двосторонніх документів, зокрема: протокол про внесення змін до угоди між урядом України та урядом ОАЕ про уникнення подвійного оподаткування та меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Офісом державного міністра продовольчої та водної безпеки ОАЕ.

Також підписали меморандуми з інвестиційним фондом Mubadala з Абу-Дабі, що передбачають участь представників ОАЕ в програмі приватизації державної власності в Україні. Сторони також підписали документи у військовій та аграрній сферах, повідомили в Офісі президента України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»