СПОСІБ ЖИТТЯ

Реєстрація на ЗНО 2021 року закінчується 5 березня – Міносвіти

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) закінчується 5 березня. Про це 3 березня повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки України.

«5 березня – останній день, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті«, – заявили в МОН.

У відомстві зазначили, що регіональні центри оцінювання якості освіти й далі оброблятимуть реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що їх відправлено у встановлені строки. Документів, надісланих після 5 березня, не оброблятимуть.

Станом на 3 березня для участі у ЗНО та державній підсумковій атестації зареєстрували 268 339 осіб, які обрали приблизно 1,1 млн тестів.

У п’ятірку найпопулярніших предметів ЗНО, які вибирають учні, увійшли:

  • історія України – цей навчальний предмет вибрало 210 028 осіб;
  • математика – 207 205;
  • українська мова та література – 178 119, із яких 87 192 – зареєструвалися на тестування з української мови;
  • географія – 126 190;
  • англійська мова – 105 133.

Основну сесію ЗНО проведуть із 21 травня (тестування з хімії) до 15 червня (тестування з географії).

Реєстрацію на основну сесію ЗНО розпочали 1 лютого. Участь в основній сесії ЗНО є безоплатною.

Учасникам тестування потрібно буде подати документи для реєстрації в навчальних закладах (для випускників цього навчального року) або в регіональних центрах оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Комплект документів включає оформлену на сайті реєстраційну карту, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню загальну освіту (для випускників минулих років), інші документи за потреби (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально завіреного перекладу на українську мову документів, поданих іноземною мовою для реєстрації).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання розмістять на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Додатковий період реєстрації на ЗНО діятиме із 6-го до 18 травня, а додаткову сесію оцінювання проведуть із 29 червня до 16 липня.

Основна сесія ЗНО 2020 року тривала із 25 червня до 17 липня. За цей час випускники склали ЗНО з математики (152,1 тис. осіб), української мови та літератури (275,08 тис.), фізики (22,2 тис.), англійської (105,1 тис.) та інших іноземних мов (2,2 тис.), історії України (178,7 тис.), біології (74,4 тис.), географії (92,9 тис.).

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»