СПОСІБ ЖИТТЯ

Шкарлет анонсував запуск системи моніторингу за працевлаштуванням випускників вишів

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет анонсував запуск 2021 року електронної системи моніторингу за працевлаштуванням випускників закладів вищої освіти. Про це Шкарлет написав у соцмережі Telegram 3 березня.

На його думку, моніторинг потрібен для аналізу системи вищої освіти України. Водночас показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування вишів.

«Найголовнішим на цьому етапі є узгодження порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом і Міністерством освіти та науки. Наразі вже підготовлені проєкти наказу МОН та постанови ПФУ. Після реєстрації цих документів у Мін’юсті ми зможемо синхронізувати інформацію Єдиної державної електронної бази з питань освіти і Пенсійного фонду й розпочати тестування системи», – повідомив Шкарлет.

За даними Державного центру зайнятості, станом на 1 січня 2021 року на обліку було 459 тис. безробітних. Половина з них – із вищою освітою, 30% – молодь до 35 років, 29% – особи віком від 35 до 44 років.

У січні в Міносвіти повідомляли про узгодження українського диплома з європейським зразком. Зокрема, із 2021 року випускникам закладів вищої освіти не даватимуть «червоних» дипломів. Відмінність за успішне завершення навчання вказуватимуть у додатку до диплома, зазначали у пресслужбі відомства.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»