СВІТ

«Сьогодні незабутній день». Пеле вакцинувався проти коронавірусу

80-річний футболіст Пеле щепився проти коронавірусу. Про це він повідомив 2 березня в Instagram.

«Сьогодні незабутній день – мені зробили щеплення! Пандемія ще не завершена. Ми маємо дотримуватися дисципліни, щоб зберегти життя, поки багато людей не вакцинується. І далі мийте руки та по змозі залишайтеся вдома. Коли ви виходите на вулицю, будь ласка, не забувайте свою маску і тримайтеся на відстані», – написав він.

Пеле зауважив, що пандемію можна подолати, якщо люди будуть думати про інших.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Pele * (@pele)

У Пеле в Instagram 5,7 млн підписників.

Пеле народився 23 жовтня 1940 року, він єдиний у світі триразовий чемпіон світу з футболу. МОК 1999 року оголосив його найкращим спортсменом століття. У червні 2016 року його нагородили Олімпійським орденом.

У світі станом на 3 березня зробили більше ніж 265 млн щеплень проти коронавірусу у 108 країнах. Про це свідчать дані агентства Bloomberg.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса станом на 3 березня, у світі коронавіруснy інфекцію підтвердили у 114,759 млн осіб, 2,54 млн – померли, а 64,9 млн – одужали.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»