ПОЛІТИКА

Вітренко відмовилася платити за комунальні послуги

Голова Прогресивної соціалістичної партії, матір в.о. голови Міненерго Юрія Вітренка Наталія Вітренко відмовилася платити за прибирання прибудинкової території. Про це повідомила пресслужба партії 23 лютого.

«У зв’язку з тим, що цього року жодного разу за весь сніжний лютий не проводили прибирання території навколо багатоквартирного будинку, де проживає Наталія Вітренко (незважаючи на різко підвищену плату за цю комунальну послугу), вона відмовилася її оплачувати», – ідеться в повідомленні.

На сайті партії опубліковано її заяву начальнику відповідного відділу з нагляду за станом будинків та прибудинкової території комунального підприємства, яке обслуговує житловий фонд у її районі. «Можливо, така ситуація склалася і в інших мешканців і досвід Наталії Михайлівни може стати у пригоді», – заявили у пресслужбі.

Наталія Вітренко – українська політична діячка, лідерка Прогресивної соціалістичної партії України, докторка економічних наук. Прибічниця соціалізму, радянської влади, союзу України з Росією та Білоруссю.

ПСПУ виступає проти членства України в НАТО, Світової організації торгівлі, критикує співпрацю з Міжнародним валютним фондом. «Своєю кінцевою метою ПСПУ бачить побудову безкласового суспільства з організацією виробництва на основі вільної та рівної асоціації виробників», – ідеться на сайті партії, яку очолює Наталія Вітренко.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»