ГРОШІ

В Україні видали першу ліцензію на букмекерську діяльність

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) в Україні 2 березня видала першу ліцензію на проведення букмекерської діяльності. Її одержала компанія Parimatch. Відповідне рішення про видання першої і єдиної ліцензії на здійснення букмекерської діяльності в Україні опублікувала пресслужба відомства.

Закон №768-IX , який регулює сферу грального бізнесу, взяли за основу 16 січня 2020 року, а 14 липня після розгляду 3,5 тис. правок Рада підтримала документ у другому читанні. За проголосувало 248 депутатів за мінімально необхідних 226, переважно від «Слуги народу». «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» і «Голос» не дали жодного голосу.

Того самого дня в парламенті зареєстрували постанови про скасування результатів голосування. 21 липня Рада розблокувала підписання закону. 11 серпня його підписав президент Володимир Зеленський.

У законі прописано вимоги до діяльності казино, букмекерських контор і гральних залів. Зокрема, компанія, яка планує вести букмекерську діяльність, має оплатити ліцензію, дія якої розрахована на п’ять років. Її вартість становить 30 тис. мінімальних заробітних плат (180 млн грн, або понад $6,4 млн).

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»