ПОЛІТИКА

Венедиктов опублікував запис, як Горбачов співає українську пісню «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю». Аудіо

Головний редактор радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов, який дружить з останнім генеральним секретарем СРСР Михайлом Горбачовим, опублікував у своєму Telegram аудіозапис, на якому Горбачов співає українську пісню.

Венедиктов розповів «ГОРДОН», що Горбачов заспівав із ним разом пісню «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю» на «Эхо Москвы» рівно рік тому, 2 березня 2020 року, але цей запис уперше публікують тільки зараз.

Лідер групи «Машина времени» Андрій Макаревич в інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону розповідав, що Горбачов любить співати українські пісні і навіть записав із «Машиной времени» платівку.

Венедиктов також опублікував у Twitter кілька фотографій із Горбачовим, зокрема одну, де він сидить в оточенні співробітниць «Эха«, і підписав: «Эхо Москвы» здорової людини».

Фотографії архівні – свій день народження Горбачов зустрічає на карантині через пандемію, а з друзями і рідними спілкується за допомогою відеозв’язку, повідомив AFP прессекретар «Горбачов-Фонду» Володимир Поляков.

Горбачов народився 1931 року, сьогодні йому виповнилося 90 років. Він обіймав посаду генсекретаря Центрального комітету Комуністичної партії Радянського Союзу з 1985 року, а з 1988 року – голови президії Верховної Ради СРСР. У березні 1990 року його обрали президентом СРСР на позачерговому з’їзді народних депутатів.

8 грудня 1991 року за часів Горбачова було підписано Біловезькі угоди, які знаменували фактичне припинення існування СРСР. 25 грудня Горбачов оголосив про відставку.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»