СПОСІБ ЖИТТЯ

У ДБР розповіли про збільшення надходжень до бюджету від Одеської митниці

Завдяки контролю Державного бюро розслідувань України (ДБР) над працівниками української митниці в Одеській області вдалося збільшилися платежі до бюджету на 21%. Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків директора ДБР Олексій Сухачов 3 березня під час звіту у Верховній Раді про роботу відомства за 2020 рік, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

За словами Сухачова, активізація ДБР щодо контролю над митниками позитивно вплинула на наповнення держбюджету.

«Тільки по Одеському регіону митні платежі збільшилися [у 2020 році] на 21%, або на 1 млрд 466 млн гривень порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Заблоковано незаконне відшкодування податку на додану вартість груп підприємств на суму понад 500 млн грн», – заявив він.

Загалом ДБР повідомило про підозру 77 працівників органів, що здійснюють контроль за переміщенням товарів через митний кордон України. За 62 із них передано до суду обвинувальні акти, зазначив Сухачов.

Державна митна служба у своєму звіті за 2020 рік повідомила про вилучення під час спроби контрабанди наркотиків на загальну суму майже 3 млрд грн за ціною чорного ринку. Найбільше таких порушень зафіксували на Одеській митниці. Там наприкінці грудня вилучили 54 кг кокаїну вартістю понад $12 млн.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»