ПОЛІТИКА

«У жорсткій формі з гарними намірами». Пайфер розповів, як Байден готовий підштовхувати Україну до реформ

Адміністрація президента США Джо Байдена готова підштовхувати Україну до реформ, можливо, навіть у жорсткій формі, але з гарними намірами. Про це під час онлайн-конференції, організованої Американсько-українською діловою радою, заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер, пише «Укрінформ».

«Президент Байден готовий підштовхувати Україну до реформ – і можливо, навіть часом у жорсткій формі, із гарними намірами – для реалізації важливих кроків, які будуть політично складними, але необхідними, якщо Україна хоче реалізуватися як успішна держава й реалізувати весь свій потенціал», – сказав дипломат.

Пайфер зазначив, що підштовхування реформ у будь-якому разі буде корисним для України.

«Україні потрібно скористатися можливостями, які вона має зараз, для консолідації реформ і вжиття реальних рішучих заходів для стримування корупції, – підкреслив Пайфер. – Джо Байден є саме тим партнером, який зараз необхідний Україні».

У День спротиву окупації Криму, 26 лютого, Байден заявляв, що Штати ніколи не визнають окупації Криму і будуть разом з Україною протистояти Росії. «У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна», – ішлося в повідомленні Білого дому.

Раніше, 19 лютого, на Мюнхенській безпековій конференції Байден зазначав, що «відстоювання суверенітету і територіальної цілісності України залишається життєво важливим для Європи і США».

Пайфер був послом США в Україні з 1998-го до 2000 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»